Registration transitions (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Confirmation page
uk: Сторінка підтвердження

en: Add transition
uk: Додати перехід

en: Delete transition
uk: Видалити перехід
