Registration transitions (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Registration
vi: Đăng ký

en: Confirmation page
vi: Trang xác nhận
