Registration transitions (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Confirmation page
cs: Potvrzovací stránka
