Registration transitions (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Registration
da: Tilmelding

en: Confirmation page
da: Bekræftelsesside

en: Add transition
da: Tilføj overgang

en: Delete transition
da: Slet overgang
