Registration transitions (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Registration
es: Registro

en: Confirmation page
es: Página de confirmación

en: Add transition
es: Adicionar transición

en: Delete transition
es: Eliminar transición
