Registration transitions (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Confirmation page
fi: Vahvistussivu

en: Add transition
fi: Lisää siirtymä
