Registration transitions (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Registration
fr: Inscription

en: Confirmation page
fr: Page de confirmation

en: New transition
fr: Nouvelle transition

en: This transition already exists.
fr: Cette transition existe déjà.

en: Add transition
fr: Ajouter une transition

en: Delete transition
fr: Supprimer la transition
