Registration transitions (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Confirmation page
he: עמוד עם הודעת אישור
