Registration transitions (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save
id: Simpan

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Registration
id: Pendaftaran

en: Add transition
id: Tambah transisi

en: Delete transition
id: Hapus transisi
