Registration transitions (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Add transition
lv: Pievienot pāreju
