Registration transitions (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Confirmation page
nl: Bevestigingspagina

en: New transition
nl: Nieuwe overgang

en: This transition already exists.
nl: Deze overgang bestaat al.

en: Add transition
nl: Overgang toevoegen

en: Delete transition
nl: Overgang verwijderen
