Registration transitions (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Add transition
ro: Adăugare tranziție

en: Delete transition
ro: Ștergere tranziție
