Registration transitions (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Registration
ru: Регистрация

en: Confirmation page
ru: Страница подтверждения

en: New transition
ru: Новый переход

en: This transition already exists.
ru: Этот переход существует.

en: Add transition
ru: Добавить переход

en: Delete transition
ru: Удалить перевод
