Registration transitions (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Registration
sv: Registrering

en: Confirmation page
sv: Sida för bekräftelse

en: Add transition
sv: Lägga till övergång

en: Delete transition
sv: Radera övergång
