Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor
