Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Refresh
ar: تحديث

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Locked
ar: مقفل

en: Element
ar: عنصر

en: Manage form display
ar: إدارة عرض النموذج
