Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar
