Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Refresh
bg: Обновяване
