Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Refresh
ca: Refresca

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari
