Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Manage form display
cs: Správa formuláře
