Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Locked
eo: Ŝlosita
