Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Refresh
eu: Berritu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta
