Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Locked
fi: Lukittu

en: Element
fi: Elementti

en: Are you sure you want to delete the group %group?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kenttäryhmän %group?

en: Manage form display
fi: Hallitse lomakkeen esitystapaa
