Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Locked
ja: ロック

en: Element
ja: 要素

en: Manage form display
ja: フォームの表示管理
