Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Element
lt: Elementas

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą
