Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Element
lv: Elements

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu
