Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
