Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Refresh
nl: Verversen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Are you sure you want to delete the group %group?
nl: Weet u zeker dat u de groep %group wilt verwijderen?

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren
