Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Refresh
oc: Refresca

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Locked
oc: Verrolhat
