Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Refresh
os: Сног кæн
