Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Are you sure you want to delete the group %group?
pl: Czy na pewno usunąć grupę %group?

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza
