Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Refresh
ps: تاندول
