Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Locked
ro: Blocat

en: Manage form display
ro: Gestionați formularele
