Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke
