Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න
