Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára
