Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Refresh
sl: Osveži

en: Machine name
sl: Strojno ime
