Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj
