Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Locked
sr: Закључан
