Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது
