Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు
