Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Refresh
ug: يېڭىلاش
