Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Register
vi: Đăng ký

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Element
vi: Phần tử
