Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Element
am: አባል
