Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты
