Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Locked
bs: Zaključano
