Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Refresh
da: Opdatér

en: Machine name
da: Internt navn

en: Locked
da: Låst

en: Are you sure you want to delete the group %group?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette gruppen %group?

en: Manage form display
da: Håndtér visning af formular
