Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Register
es: Registro

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Refresh
es: Actualizar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Locked
es: Bloqueado

en: Element
es: Elemento

en: Are you sure you want to delete the group %group?
es: ¿Seguro que desea eliminar el grupo %group?

en: Manage form display
es: Administrar la visualización del formulario
