Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Refresh
et: Värskenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva
