Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: Create custom view modes for every entity.
fa: ایجاد حالت‌های نمایش سفارشی برای هر عنصر.

en: Manage form display
fa: اداره فرم
